Digiregistratuuris oli 50+ vaktsineerimisele registreerimine häiritud

{{1620023520000 | amCalendar}}

Hoolimata eelmise nädala lubadustest, et alates esmaspäevast saavad end digilugu.ee keskkonnas koroonaviiruse vastu vaktsineerimisele registreerida inimesed alates 50. eluaastast, ei olnud see esmaspäeva hommikul võimalik.

"Tervise ja heaolu infosüsteemide keskus (TEHIK) palub 50-aastaste vanusegrupil vaktsineerimise aegade broneerimisel üleriigilises digiregistratuuris aega varuda. Vaktsineerimise broneerimise võimalus neile avaneb loodetavasti paari tunni jooksul," ütles TEHIK-u pressiesindaja Karilin Engelbrecht hommikul enne probleemi lahendamist.

"Avame teenust järk-järgult – 50+ nimekirjades on üle 130 000 inimese, samuti avavad tervishoiuteenuse osutajad omalt poolt järjest vaktsineerimise broneerimise aegu," lisas Engelbrecht.

Hetkel on broneerimine avatud kõigile 60-64-aastastele riskirühma kuuluvatele- ja vanematele kui 65-aastastele inimestele.

Kõik tervishoiuteenuse osutajad, kes on üleriigilise digiregistratuuriga liitunud, teevad oma ajad avalikuks vastavalt vaktsiinide olemasolule. Sellest tulenevalt muutub ka info üleriigilises digiregistratuuris. 

Üleriigilises digiregistratuuris oli tänahommikuse seisuga enam kui 740 vaba vaktsineerimise aega tervishoiuasutustesse üle Eesti.

Vaktsineerimise aegasid pakuvad digiregistratuuris City Tervisekliinik, Corrigo, Eesti Diabeedikeskus, Hiiumaa Haigla, Ida-Tallinna Keskhaigla, Ida-Viru Keskhaigla, Järvamaa Haigla, Jõgeva Haigla, Lääne-Tallinna Keskhaigla, Läänemaa Haigla, Lõuna-Eesti Haigla, Medita Kliinik, Põlva Haigla, Qvalitas Arstikeskus, Rakvere Haigla, S Silmarõõm, Sanatoorium Tervis, Tallinna Eriarstikeskus, Tartu Ülikooli Kliinikum, TNP Konsultatsioonid, Viljandi Haigla ja Viru Haigla.

Toimetaja: Aleksander Krjukov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: