Finnair taastab märtsis lennuühenduse Tartu ja Helsingi vahel

Finnair taastab tuleva aasta 28. märtsist lennuühenduse Tartu ja Helsingi vahel, lennud hakkavad toimuma viis korda nädalas.

Esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti hakkavad lennud toimuma õhtusel ajal, mis võimaldab jõuda Finnairi hilisõhtustele jätkulendudele Aasia, Skandinaavia ja Soome riigisisestele liinidele. Teisipäeviti ja neljapäeviti toimuvad lennud päevasel ajal, teatasid Tartu linnavalitsus ja Tallinna lennujaam. 

Tallinna lennujaama kommertsjuhi Eero Pärgmäe sõnul on liini taastumise taga koostöö ning ühise eesmärgi nimel pingutamine.

Pärgmäe lisas, et kindlust liini edukuse kohta on andnud pandeemiaeelse aja hea täituvus, aga ka järjepidevad päringud ja küsimused lennuühenduse taastumise kohta Tartust.  

"Finnair on piiratud oludes välja pakkunud paindliku lahenduse, mis katab nii ärikliendi kui ka turisti vajadusi," avaldas lennuliini taasavamise üle heameelt Tartu linnapea Urmas Klaas.

Tartu–Helsingi liinil hakkab lendama Finnairi 70-kohaline lennuk ATR-72. 

Allikas: BNS

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: