Galerii: Maarjamäe memoriaalil elustati tuumakatastroofi ohtu

Varem Vene saatkonna ees Vene sõdurite vägistamiste vastu aktsiooni korraldanud Ukraina sõja vastaste grupp korraldas kolmapäeva hommikul Maarjamäe memoriaalil uue aktsiooni, milles elustati sõjast tulenevat tuumakatastroofi ohtu.

"Toome sõja taas linnaruumi, et mitte unustada, mis endiselt Ukrainas toimub. Elustame tuumakatastroofi ohu ja Putini ähvarduse kohas, mis on erinevatest ajalookihtidest paks. Me ei protesteeri memoriaali vastu, vaid kasutame sõnumi edastamiseks seda erinevaid tähendusi omavat arhitektuuriobjekti ja meenutame tööle ruttavatele inimestele, et hetkel on meil küll kõik korras, aga kui me olukorraga harjume, peame võib-olla juba homme võitlema ise oma elude eest," teatasid aktsiooni korraldajad.

Sama grupp pälvis aprillis ka rahvusvahelist tähelepanu, kui korraldas Tallinna vanalinnas Venemaa suursaatkonna juures sõjavastase aktsiooni, millega juhiti tähelepanu Vene sõdurite vägivallale Ukraina naiste ja laste suhtes.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: