Otse kell 11: kas Eesti on tuumajaama rajamiseks valmis?

Siseministeeriumis on valminud analüüs tuumajulgeoleku ja hädaolukorraks valmisoleku kohta, mida siseminister Lauri Läänemets ja ministeeriumi ametnikud esmaspäeval tutvustavad. Kell 11 algavat pressikonverentsi näeb otsepildis ERR-i portaalis.

Siseministeeriumi eestvedamisel kutsuti selle aasta alguses kokku tuumajulgeoleku ja hädaolukordadeks valmisoleku alltöörühm, mille ülesanne oli koostada analüüs ning anda riiklikusse tuumaenergia lõpparuandesse eksperthinnang tuumajulgeoleku ja hädaolukorraks valmisoleku kohta.

Pressikonverentsil saavad sõna siseminister Lauri Läänemets, siseministeeriumi pääste- ja kriisivalmiduse asekantsler ja alltöörühma juht Viola Murd ning siseministeeriumi nõunik ja alltöörühma aseesimees Aigo Allmäe, kes annavad ülevaate, kas ja mis tingimustel on tuumajulgeoleku ja hädaolukordadeks valmisoleku vaatest Eestisse tuumajaama rajamine võimalik.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: