X

Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

ERR-i Pärnu korrespondendiks saab Kristi Raidla

Kristi Raidla
Kristi Raidla Autor/allikas: Erakogu

Eesti Rahvusringhäälingu uudistetoimetusega liitub Kristi Raidla, kes hakkab Pärnu ja Pärnumaa korrespondendina vahendama piirkondlikke uudiseid kõikidel ERR-i uudisteplatvormidel.

Alates 2024. aasta jaanuarist vahendab Pärnu ja Pärnumaa uudised rahvusringhäälingu tele- ja raadiouudistele ning veebiportaali Kristi Raidla, kes võtab ameti üle pensionile siirduvalt Ester Vilgatsilt.

"Oleme Ester Vilgatsile väga tänulikud pikaajalise pühendunud töö eest ERR-i uudistetoimetuses. Kristi Raidla eestvedamisel on Pärnu ja Pärnumaa sündmused kindlasti ka edaspidi hästi kajastatud," ütleb ERR-i uudistetoimetuse juht Anvar Samost.

Kristi Raidla on omandanud Tartu Ülikoolis magistrikraadi ajakirjanduses ja kommunikatsioonis ning õppinud lisaks turismi- ja hotelliettevõtlust. Haapsalus sündinud ja Haapsalu Wiedemanni gümnaasiumi lõpetanud Raidla on Pärnus elanud nüüdseks rohkem kui 20 aastat. Alates 2017. aastast on ta töötanud politsei- ja piirivalveameti Lääne prefektuuri pressiesindajana Pärnus.

Eesti Rahvusringhäälingul on kogu Eestit hõlmav korrespondentide võrgustik piirkondlike uudiste ja sündmuste kajastamiseks. Lisaks Pärnu ja Pärnumaa korrespondendipunktile on ERR-i uudistetoimetusel korrespondendid Võru- ja Põlvamaal, Läänemaal ja Hiiumaal, Saaremaal, Kesk-Eestis, Narvas, Virumaal ja Valgamaal. Kohalikke uudiseid vahendavad ka Tartu ja Narva stuudio.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: