X

Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Presidendi tunnustuse saanud päästja rõhutas ühistöö tähtsust

Foto: Olev Kenk / ERR

President Alar Kariselt kolmapäeval teenetemärgi pälvinud Lõuna-Järvamaa vabatahtlike päästjate juht Meelis Välimäe rõhutas autasust teada saades meeskonnatöö tähtsust.

"Tunne on ju äge. Neid vabatahtlikke minu ümber, selliseid tublisid ja aktiivseid on õnneks palju. Ja see on kõik selline ühistöö ja meeskonnatöö," ütles Eesti Punase Risti V klassi teenetemärgi saanud Välimäe.

Türi Vabatahtliku Tuletõrjeühingu juhatuse liige Välimäe on viimased pea kaks aastat väga tublisti panustanud ka Ukraina abistamisse.

"Ma ikkagi olen jätkuvalt  arvamusel, et Ukraina kaitseb täna nii Eestit kui kogu Euroopat Venemaa terrori eest ja niipalju kui kogu Euroopa Ukrainat toetab, siis selle võrra on meil endal ka turvalisem. Nii et selle nimel me pingutame," rääkis ta.

"Aktuaalse kaamera" intervjuu Välimäega algas sellest, et kuna kolmapäeval avati Türil uus päästekomando, on vabatahtlikel nüüd lootus kunagi neile kuulunud vana pritsumaja tagasi saada. Mõistagi tuli riiklik tunnustus Meelis Välimäele suure üllatusea.

Toimetaja: Mait Ots

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: