Sotsiaalministeerium loodab tulemuspõhise rahastusega EMO-sse pöördujate arvu vähendada
Sotsiaalministeerium kavandab tervishoidu tulemuspõhist rahastust.
Sellega loodetakse ka EMO-sse pöördujate arvu vähendada, kuid haiglajuhid on skeptilised.
Merilin Leetna










