Üle 200 raudteelase ja raudteesõbra võistlesid relsirallil

Pärnu Raeküla jaamas lõppest täna kaks päeva kestnud ning enam kui 200 raudteelast ja raudteesõpra kokku toonud 122 kilomeetri pikkune relsiralli. Võistluse võitis eestlaste ja soomlaste ühendus Mixed Team.
Täna pärastlõunal finišeerus juba kaheksas käsidresiinide võidusõit. Eile hommikul Viljandi raudteejaamast alguse saanud võistlustele sõitis raudteelasi kohale Soomest, Lätist, Leedust ja Venemaaltki. Uhke kolonnina lõpetas head füüsilist vormi nõudva võistluse 13 käsidresiini, vahendas "Aktuaalne kaamera".

"Väga raske ja väsitav oli, aga see-eest väga tore. Eks see dresiiniga sõitmine pakub üksjagu  füüsilist koormiust ja nõuab päris head füüsilist pingutust," tõdes võistlusel osalenud Edela Raudtee peadirektor Kalvi Pukka.

"Väga hea tunne on, sest on ainuke erakordne suvine ilm," märkis Eesti Raudtee meeskonna liige Toomas.

"Ega need haprad naisterahvad ei olegi teinekord nii haprad. See on nii tore üritus, et unub ära kohe see raskus," sõnas SPA Tervis meeskonna liige Pille pärast võistlust.

Käsidresiin liigub keskmiselt kiirusega 15-17 kilomeetrit tunnis. Soodsates tingimustes, hea meeskonnatöö ning tugevate pumpajate korral, võib see aga ulatuda isegi 30 kilomeetrini tunnis.

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: