Nuutmann: Eesti Meedia oleks Tallinna TV-st huvitatud vaid enamusosalusega

Sven Nuutmann
Sven Nuutmann Autor/allikas: Liis Treimann/Eesti Meedia /SCANPIX

Eesti Meedia juhatuse esimees Sven Nuutmann ütles, et Eesti Meedia oleks Tallinna TV-st huvitatud vaid juhul, kui pakkumisel oleks enamus- või koguosalus.

"Teatavatel tingimustel on meil huvi olemas kindlasti. Programmilises mõttes seal ei ole liiga suurt väärtust, aga samas on väga tugev saatevõrk välja ehitatud ja vaatajad on olemas. /.../ Me pigem oleme valmis kaaluma, aga siis kui sellel on äriliselt mõistlik põhjendus," ütles Nuutmann.

Nuutmann rääkis, et Tallinna linnavalitsusega koos telekanali juhtimisest Eesti Meedia huvitatud ei ole.

"Tallinna linnavalitsusega koos ma ei näe küll võimalust, et me hakkaksime teleprogrammi tegema. Pole ju kellegile üllatust, et see on väga poliitilistel põhjustel loodud telejaam, siis on selge see, et selleks, et sellest telejaamast teha sõltumatu telejaam, peab sellel muutuma nimi, omanik ja peab olema tagatud 100 protsenti sõltumatus," sõnas Nuutmann.

"Kui jutt käib partneri otsimisest vähemusosalusega, siis me välistaks selle huvi, kuna see ei anna meile sellisel juhul midagi. Me kindlasti ei soovi osaleda mingis poliitilises niiöelda koostöös. Telejaam saab olla ikka ainult sõltumatutel alustel," lisas ta veel.

Eelmisel nädalas tuli avalikkuse ette uudis, et Tallinna TV otsib erainvestorit, keda kaasata telejaama maine parandamiseks.

Toimetaja: Aleksander Krjukov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: