Raul Rebane: ma ei oleks 35 aastat tagasi uskunud, et oleme seal, kus oleme ({{commentsTotal}})

Foto: ERR

Meediaekspert Raul Rebane ütles ETV EV100 otsesaates Eesti iseseisvusest rääkides, et ta poleks 35 aastat tagasi uskunud, et me oleme jõudnud sellisesse seisu nagu Eesti täna on.

"Kui mulle keegi oleks 35 aastat tagasi öelnud, et me oleme selles seisus nagu täna, siis ma ei oleks uskunud. Ja kui keegi oleks ära veennud, et see on võimalik, oleks ma olnud üliõnnelik. Tegelikult ma olengi üliõnnelik," ütles Rebane.

Rebase sõnul peab ta aastaid 1986-1991 kõige ilusamaks ajaks Eesti ajaloos. "Praktiliselt kogu elanikkond mõtles ühte mõtet ja ajas ühte asja taga. See on suurim vaimne kullavaru, mis meil üldse on olnud. Ja tulemus on täna," lausus Rebane.

Ta lisas, et teda ei häiri ka majanduse kõikumised ja maksuteemad, sest oluline on see, mis on praegu ERM-is.

Kritiseerijates ja negatiivsusest rääkides tsiteeris Rebane Mart Laari. "Mart Laar ütles ühes intervjuus, et ega tema ei saa takistada inimesi olemast loll. Mina ei saa kuidagi takistada inimesi olemast halvas tujus või niiöelda rääkima vingivas kõneviisis, olge õnnelikud, on Eesti 100, on erakordne päev," sõnas Rebane.

Toimetaja: Aleksander KrjukovHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: