TS Laevad prahtis varulaevaks Mercandia

Mercandia 8
Mercandia 8 Autor/allikas: Margus Muld/ERR

Seni varulaeva staatuses olnud Regula läheb juunist Virtsu-Kuivastu liinile ning uue varulaevana alustab tööd Mercandia VIII.

Riik tellis TS Laevadelt käesoleva aasta suveperioodiks Virtsu-Kuivastu liinile 536 täiendavat reisi ajavahemikus 14. juuni kuni 26. august.

Praamid.ee lehel olevas müügisüsteemis lisareisidele veel piletit osta ei saa, kuid see võimalus avaneb ettevõtte kinnitusel peatselt.

Tulenevalt opereerimislepingu järgsest kohustusest omada võimalike tõrgete puhuks varulaeva, toob TS Laevad Eestisse ja seab valmisolekusse parvlaeva Mercandia VIII, mis on prahitud kuni augusti lõpuni.

Ettevõtte juhatuse esimehe Jaak Kaabeli sõnul on viimased suved näidanud aktiivset reisimist mandri ja Muhu ning Saaremaa vahel.

„Kuigi suveperioodil sõidavad Virtsu-Kuivastu liinil kaks suurt ja võimekat laeva tihedas graafikus, näitavad varasemad kogemused, et populaarsematel aegadel ja päevadel on soovijaid rohkem kui kahe laevaga suudame üle vedada," märkis Kaabel.

"Usume, et parvlaeva Regula reisid aitavad märkimisväärselt vähendada suviseid järjekordi ning tagada sujuva ja mugava laevaliikluse Muhumaa ja Saaremaa elanikele ning nende külalistele,“ lisas ta.

Toimetaja: Priit Luts

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: