Bigbank Eesti sai uue juhi ({{commentsTotal}})

Jonna Pechter
Jonna Pechter Autor/allikas: Bigbank

Bigbank AS-i Eesti üksuse juhina alustas tööd eelnevalt Swedbankis, Citadele pangas ja LHV-s töötanud Jonna Pechter.

"Jonna Pechteril on ulatuslik ülevaade Eesti pangandusmaastikul toimuvast, sest ta on pea kõikides suuremates Eesti pankades varasemalt töötanud," sõnas Bigbanki juhatuse esimees Sven Raba, kelle sõnul on Pechteri üheks tugevuseks näha hästi üldpilti, suutes samal ajal säilitada tähelepanu ka olulistele detailidele.

"Töötasin ka mõned aastad tagasi Bigbankis ning naasin sellepärast, et selles pangas pööratakse väga palju tähelepanu kliendikogemusele," märkis Pechter.

Jonna Pechter töötas aastatel 2009-2012 Swedbankis Balti riikide liisinguteenuste tootejuhina, kus ta aitas turule tuua täisteenusliisingu nii Eestis, Lätis kui ka Leedus. 2012-2014 töötas ta LHVs maksevahendite osakonna juhina. 2015-2016 vastutas ta Bigbankis Eesti, Läti, Leedu, Soome, Rootsi ja Hispaania laenutoodete eest, aidates samal ajal Eestis turule tuua Bigbanki mobiilse krediitkaardi.

Aastatel 2016-2018 töötas ta Citadele pangas, kus vastutas samuti laenutoodete eest ning lisaks juhtis ka jaepanganduse osakonda. Jonna Pechter on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusteaduskonna magistriõppe.

Bigbank on Eesti kapitalil põhinev tarbimislaenudele ja tähtajalistele hoiustele keskendunud spetsiaalpank, millel on lisaks tegevusele Eestis filiaalid Soomes, Rootsis, Lätis, Leedus ja Hispaanias ning mis pakub piiriülese teenusena oma tooteid ka Austrias, Saksamaal ja Hollandis.

Toimetaja: Mirjam MäekiviHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: