Fotod: logistikapataljoni tulevased jaoülemad harjutasid rünnakut ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Sel nädalal harjutas ligi 50 logistikapataljoni nooremallohvitseride kursuslast Piirsalus laskelaagris taktikalist rünnakutegevust ning varitsuses tegutsemist.

Neljapäeva õhtul lõppenud nädalases välilaagris kinnistasid ajateenijad varem õpitut ning omandasid uusi rünnakutegevustega seotud oskusi. Muu hulgas imiteerisid nad lahingmoona kasutades tulekontaktist eemaldumist, pealetungi vastasele ning varitsuses tegutsemist.

Tulevased nooremallohvitserid asuvad pärast erialakursuse lõpetamist jaoülematena juhendama uusi ajateenijaid. Nooremallohvitseride kursus kestab detsembrini ning lõpeb osalejatele lõpurännakuga.

Logistikapataljon on toetuse väejuhatuse allüksus, mille peamised ülesanded on väeüksuse rahu- ja sõjaaja allüksuste ettevalmistamine, väeüksuse reservüksuste formeerimise läbiviimine, väeüksuse lahinguvalmiduse tagamine ja kaitseväe väe- ja struktuuriüksustele logistilise toetuse osutamine.

Logistikapataljon paikneb Ämari lennubaasi territooriumil.

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: