Tallinna Raekoja platsi jõulukuusk vajus vandaalide tõttu viltu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Viltu vajunud Raekoja platsi jõulupuu.
Viltu vajunud Raekoja platsi jõulupuu. Autor/allikas: Tallinna linnavalitsus

Vandaalid eemaldasid pühapäeva öösel Tallinna Raekoja platsi jõulukuuse kinnitamiseks kasutatud kiilud, mistõttu vajus puu viltu. Kuuse ümberkukkumise ohtu pole.

"Täna öösel võtsid tundmatud isikud jõulukuuse aluselt puust kiilud, mis hoidsid kuuske kindlas asendis. Kiilud vedelesid hommikul keset Raekoja platsi. Rõhutan, et kuuse ümberkukkumise ohtu ei ole ning praegu käib töö kuuse uuesti õigesse asendisse kinnitamiseks," selgitas Kesklinna linnaosa vanem Vladimir Svet.

"Seekord paneme kuuse alla lisakiilud, et neid oleks sealt raskem välja tõmmata. Leppisime ka munitsipaalpolitseiga kokku, et Raekoja platsil intensiivsemalt patrullitaks. Sama palvega pöördume politsei poole ja ühtlasi kutsume tallinlasi üles vandalismi märkama ning sellest teada andma," lisas Svet.

Ta rõhutas, et jõulukuuse juures inimeste ohtu seadmine ei ole naljaasi ning linnaosa valitsus suhtub juhtunusse suure tõsidusega.

Jõulukuusk jääb Raekoja platsile veel vähemalt järgnevaks kuuks.

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: