Nukuteatri uus lavatehnika jääb omavolilise ümberehituse tõttu garantiita

NUKU lavastus
NUKU lavastus "Päike, kuu ja tähed". Autor/allikas: Siim Vahur

Riigi Kinnisvara AS (RKAS) teavitas neljapäeval NUKU sihtasutust, et nende lavatehnika garantiiperiood lõpetatakse enneaegselt, sest teater on ilma tehnika paigaldaja ja RKAS-i kooskõlastuseta lava ümber ehitanud ja sinna lisakonstruktsioone paigaldanud.

Lõppenud aasta detsembri keskel teatas nukuteatrisse lava-, valgus- ja helitehnika valmistanud, tarninud ja paigaldanud Event Center RKAS-ile, et nad on sunnitud enda paigaldatud lavatehnoloogia garantii lõpetama.

"Garantii lõpetamise põhjusteks on korduvad ümberehitused ja lisakonstruktsioonide paigaldamised ilma selleks kooskõlastust omamata," selgitas Event Centeri juhatuse liige Margus Lever.

Ta märkis, et ettevõte võib teatris edaspidi ühekordse teenusena tehnikat hooldada ja renontida, kuid seadmetele ja tehnoloogiale garantiid nad enam tagada ei saa.

Neljapäeval teavitas RKAS garantii lõpetamisest ka Nuku SA juhti Joonas Tartut ja tõi põhjenduseks, et ümberehituse ja lisakonstruktsioonid paigaldati Event Centreri ja RKAS-i teadmata.

Nukuteatri kapitaalremont sai valmis 2016. aasta sügisel.

Toimetaja: Karin Koppel

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: