Tormi tõttu tühistati parvlaeva väljumised Kihnust ja Munalaiust ({{contentCtrl.commentsTotal}})

{{1582358580000 | amCalendar}}
Reisiparvlaev Kihnu Virve.
Reisiparvlaev Kihnu Virve. Autor/allikas: Kairit Leibold/ERR

Tugeva tuulega tõttu tühistas Kihnu Veeteed nii hommikused kui õhtused väljumised Kihnust ja Munalaiust. Häiritud on parvalevaliiklus ka Kuivastu-Virtsu liinil.

Kihnu Veeteed teatas, et laupäeval on tugeva tuule tõttu tühistatud väljumised Kihnust kell 16:15 ja Munalaiust kell 17:45.

Ka pühapäeval võib tugeva tuule tõttu esineda häireid Kihnu Virve väljumistes Kihnu–Munalaiu liinil.

Tugeva tuule tõttu tühistatu ka reisiparvaleva Soela väljumine Triigist kell 19:00.

Pühapäeval on tugeva tuule tõttun tühistatud reisiparvlaev Soela väljumine Sõrult kell 8:15 ja häireid võib esineda ka väljumisel Triigist kell 9:30, teatas Kihnu Veeteed. Esialgse prognoosi kohaselt toimub väljumine kl 16:00. Väljumise toimumise täpsustab ettevõte kell 8:30.

Laupäeval toimuvad reisiparvlaev Ormsö väljumised graafikujärgselt aga seoses kõrge veetasemega ei teostata sõidukite ülevedu. Reisijate laadimine väljumisel Rohukülast kl 18:15 toimub kailt nr. 6.

Pühapäeval ei teostata tugeva tuule ja kõrge veetaseme tõttu reisiparvlaev Ormsö üle 3,5t sõidukite ülevedu. Madalamate sõiduautode laadimisel võib esineda probleeme.

Sõru–Triigi liinil võib muutuda reisiparvlaev Soela õhtuse väljumise kellaaeg Triigist.

Ka pühapäeval võib tugev tuul mõjutada Soela sõidugraafikut Sõru–Triigi liinil.

Praamid.ee lehel teatati laupäeva pärastlõunal, et tugeva tuule tõttu on häiritud ka parvalevaliiklus Kuivastu-Virtsu liinil ning võib esineda raskusi sõiduplaanidest kinnipidamisega.

Toimetaja: Karin Koppel, Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: