Pärnumaal sai viga kaks murdunud puu alla jäänud inimest

Päästjatel on tormi tõttu ohtralt tööd nii Pärnu linnas kui maakonnas, samuti mujal Lääne- ja Kesk-Eestis
Päästjatel on tormi tõttu ohtralt tööd nii Pärnu linnas kui maakonnas, samuti mujal Lääne- ja Kesk-Eestis Autor/allikas: Aleksander Krjukov/ERR

Läänerannikut laupäeval tabanud marutuul on andnud päästjatele ohtralt tööd seoses murdunud puude ja lendu läinud katustega. Pärnumaal Valgerannas sai viga kaks inimest, kelle autole puu peale kukkus.

Päästeameti Lääne piirkonna pressiesindaja Viktor Saaremets ütles ERR-ile, et kell 12.34 said päästjad väljakutse Valgeranda, kus oli puu inimestele peale kukkunud. Kahe inimese vigastusi Saaremets täpsemalt kommenteerida ei saanud, ent nad toimetati haiglasse.

Kella 13.15-ks olid päästjad saanud Pärnumaal üle saja tormiga seotud väljakutse. Peamiselt on need olnud seotud teele ja elektriliinidele murdunud puudega. Teateid on ka hoonetele ja autodele murdunud puudest.

Saaremaal oli päästeamet saanud pärastlõunaks 27 tormiga seotud väljakutset, Raplamaal ca 40, Järvamaal ja Läänemaal üle 20. Tormituuled on lõhkunud lisaks hoonete katuseid ja konstruktsioone. Näiteks kella 12.30 paiku kukkus kokku Pärnu Martensi maja eeskoda.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: