Narva saadab kõik koolid distantsõppele

Narva eesti gümnaasium.
Narva eesti gümnaasium. Autor/allikas: ERR

Narva linnavalitsus suunas terviseameti soovitusel kõik linna üldharidus- ja huvikoolid distantsõppele, teatas ajaleht Põhjarannik.

Linnavalitsuse teatel ajendas sellist otsust tegema viimase nädala jooksul mitmetes linnaasutustes kiiresti kasvanud koroonasse nakatunute arv.

"Viimasel ajal on mitmes linna asutustes aset leidnud COVID-19 nakkuse puhangud, ja haigestunud inimeste kiire kasv on muutnud koroonaviiruse leviku olukorda Narva linnas väga tõsiseks," kirjutas linnavalitsus sotsiaalmeedias tehtud postituses.

ALATES 12. NOVEMBRIST VIIAKSE NARVA LINNA MUNITSIPAALOMANDIS OLEVAD KOOLID ÜLE DISTANTSÕPPELE JA NARVA LINNA ASUTUSTES...

Posted by Narva Linn on Kolmapäev, 11. november 2020

Samas teatas linnavalitsus, et terviseameti ettepanekul viiakse alates 12. novembrist linna omandis olevad üldhariduslikud koolid üle distantsõppele ja samuti peatatakse alates 12. novembrist ajutiselt kontaktne õppetöö ja huvitegevused ning teenuste osutamine linna huvihariduse asutustes.

Juba alates eelmisest laupäevast oli suletud Narva jäähall, kust viirusepuhang suuremaks levis, märkis Põhjarannik.

Narva lasteaiad jäävad esialgu avatuks.

Terviseameti andmeil on Ida-Virumaal 480 koroonaviirusega nakatunut ning nakatumiste suhtarv viimase 14 päeva jooksul 100 000 inimese kohta 280,8.

Toimetaja: Mait Ots

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: