Otse kell 14: kaitsevägi tunnustab parimaid ohvitsere ja allohvitsere

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Vastupanuvõitluse päeva mälestusüritus Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Esmaspäeval kell 14 algab Eesti sõjamuuseumis kaitseväe 102. aastapäeva puhul pidulik tänuüritus, kus kaitseväe juhataja kindralmajor Martin Herem ja Riigikaitse Edendamise Sihtasutus tunnustavad kaitseväe parimaid ohvitsere ja allohvitsere. Otseülekannet sündmuselt saab jälgida portaalis ERR.ee.

 

Aasta ohvitseri ja aasta allohvitseri valimine on seni suurim eraalgatuslik tunnustus kaitseväelastele. Statuudi kohaselt võib iga kaitseväelane teha ettepanekuid oma kolleegide, ülemate ja alluvate hea teenistuse tunnustamiseks, kus aasta ohvitseri ja allohvitseri tiitli pälvinu saab Riigikaitse Edendamise Sihtasutuselt 3200 euro suuruse preemia.

Riigikaitse Edendamise Sihtasutuse lõid Eesti riik ja kaubandus-tööstuskoda 2004. aasta juunis. Sihtasutuse eesmärk on lisaks kaitseväelaste tunnustamisele kaitseväe ja Kaitseliidu infotehnoloogilise varustatuse ja väljaõppe toetamine ning isikkoosseisu üldharidusliku ning infotehnoloogilise haridustaseme tõstmisele kaasaaitamine.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: