Kell 20 "Suud puhtaks": kuidas vaktsineerimist paremini korraldada?

Elanikkonna vaktsineerimine on viimaste aastakümnete suurim logistiline operatsioon, seda nii Eestis kui maailmas. Ehkki praeguseks on süstitud üle veerand miljoni vaktsiinidoosi, on protsess tekitanud palju arusaamatusi ja konflikte. ETV arutelusaade "Suud puhtaks" keskendubki teisipäeval vaktsineerimise korraldamisele.

Mida peaksime tegema teisiti vaktsineerimise korralduses? Milline peaks olema uus vaktsineerimiskava ning missugune on meie vaktsineerimise pikk plaan?

Saates arutlevad riigikontrolör Janar Holm, kommunikatsiooniekspert, ettevõtte PR Partner juht Ilona Leib, Cybernetica AS infoturbe instituudi juht ja informaatikateadlane Dan Bogdanov, Eesti Tarneahelate Juhtimise Ühing juhatuse esimees Tõnis Hintsov ning ettevõtja, endine väliskaubandus- ja IT-minister Kaimar Karu.

"Suud puhtaks" algab ETV-s kell 20. Saate meeskond ootab vaatajate küsimusi, arvamusi ja mõtteid automaatvastaja numbril 69 88 954 ja aadressil suudpuhtaks@err.ee. Otsesaate ajal on avatud telefoniliin vaatajate küsimusteks ja kommentaarideks.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: