Suuremad spaad kannatavad 200 inimese piirangu tõttu

Saunad, spaad, ujulad ja veekeskused saavad küll 31. maist taas külastajaid vastu võtta, kuid ruumi täituvus ei tohi ületada 50 protsendi piiri ning ühes ruumis võib korraga viibida kuni 200 inimest.

Pärnus asuva Tervise spaa juhi Jaan Ratniku sõnul tähendab see, et suurematele spaadele  jäävad kehtima karmimad piirangud kui eelmise aasta suvel, vahendas "Aktuaalne kaamera".

"Kui eelmine suvi oli saunade, veeparkide ja veekeskuste tegevus piiratud 50-protsendise täituvusega, siis nüüd on täiendavalt 200 inimese piir. See tähendab, et suuremates veekeskustes on see lubatud täituvus oluliselt väiksem kui 50. Kui me räägime meie majast, Tervise Paradiisist, kus meil on 700 inimest normaalne täismaja, siis me jääme alla kolmandiku oma lubatud täituvusest," rääkis Ratnik.

Gospa müügijuht Liisi Kuusk ütles, et kuigi täismaja ei saa oodata, siis elu majas muutub kindlasti oluliselt aktiivsemaks. "Broneeringuid on terve piirangute aja küsitud ja inimesed on pidevalt olnud ootuses ja ootel," lausus ta.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: