X

Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Ravimiameti peadirektor lahkub omal soovil ametist

Ravimiameti pikaajaline juht Kristin Raudsepp.
Ravimiameti pikaajaline juht Kristin Raudsepp. Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Ravimiameti peadirektori kohal üle 20 aasta töötanud Kristin Raudsepp uueks ametiajaks ei kandideeri ning asub septembrist tööle erasektorisse. Tema ametiaeg pidi kestma aasta lõpuni.

Arstiteaduse eriala lõpetanud Kristin Raudsepp on töötanud ravimiametis alates 1994. aastast, peadirektori ametikohal alates 2002. aastast. Raudsepa viimane tööpäev on 20. augustil.

Kuna Raudsepa ametiaeg pidi kehtima aasta lõpuni, ei ole konkurssi tema ametikohale veel välja kuulutatud. ERR-i andmetel lahkub Raudsepp varem ametist omal soovil.

Tervise- ja tööministri Tanel Kiige sõnul on Kristin Raudsepp teeninud pikaajaliselt Eesti riiki ja rahvast ravimivaldkonnas ning viinud Eesti ravimiohutuse valdkonnas Euroopa parimate sekka.

"Kristin on üles ehitanud tugeva organisatsiooni, mis on ennast nii praeguses kriisis kui enne seda selgelt tõestanud. Ma tänan teda olulise panuse eest Eesti inimeste tervise kaitsesse ning soovin palju jõudu ja kordaminekuid erasektoris," ütles Kiik.

Riigikantselei kuulutab konkursi ravimiameti peadirektori ametikoha täitmiseks välja lähiajal. Uue juhi leidmiseni asendab peadirektorit alates 21. augustist senine peadirektori asetäitja Katrin Kiisk.

Toimetaja: Merilin Pärli

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: