Isamaa nimekirjas kandideerib Tallinnas 250 inimest

Erakond Isamaa esinumbrid Tallinnas KOV valimistel
Erakond Isamaa esinumbrid Tallinnas KOV valimistel Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Sügisestel kohalikel valimistel kandideerib Tallinnas Isamaa ridades 250 inimest.

Tallinna Kesklinnas kandideerivad Isamaa nimekirjas emeriitprofessor Rein Einasto, endine välisminister Trivimi Velliste, helilooja ja muusikakriitik Igor Garšnek, maalikunstnik ja graafik Jüri Arrak. Teiste seas veel ettevõtja Kersti Toots, pianist Peep Lassmann, dirigent Peeter Saan, Kodulinna liikumise vedaja Tiina Mägi, muusik Jaak Ahelik, diplomaat Jüri Trei ning näitleja Tõnis Rätsep. Piirkonna esinumber on Euroopa Parlamendi liige Riho Terras.

Haaberstis on Isamaa meeskonnas teiste seas kandideerimas Koduomanike Keskliidu juht Priidu Pärna, ettevõtja Arvi Kink ja seksuoloog Imre Rammul. Samuti kandideerivad endine keskkonnaminister Vootele Hansen, soome-ugri hõimuliikumise edendaja Jaak Prozes ning vaimulik Avo Üprus. Piirkonna esinumber on Merendusnõukoja president Tarmo Kõuts.

Kristiines kandideerivad diplomaat Tiit Naber, advokaadist perelepitaja Helen Hääl, ajakirjanik Feliks Undusk, endine Eesti Panga nõukogu esimees Jaan Männik ja endine majandusminister Toivo Jürgenson. Piirkonna esinumber on Riigikogu liige Raivo E. Tamm.

Mustamäel kandideerivad teiste seas skulptor Mati Karmin, korvpallilegend Martin Müürsepp, keeleteadlane Mart Rannut ning filmiprodutsent Kristian Taska, Pensionäride Ühenduste Liidu esimees Andres Ergma, energeetikaekspert Arvi Hamburg ja vähihaigete nõustaja-tugiisik Merike Värik. Piirkonna esinumber on linnapeakandidaat Urmas Reinsalu.

Nõmmel kandideerivad Isamaa meeskonnas näitleja Elle Kull, kultuuriajakirjanik ja aktiivne kogukonnaliige Kadi Alatalu, Kaitsetööstuse liidu tegevjuht Tarmo Ränisoo ja ajakirjanik Jüri Estam. Lisaks veel kogukonnaliikumise edendajad Indrek Luberg ja Ülle Mitt, orelikunstnik Andres Uibo, emeriitadvokaat Kaido Pihlakas, ettevõtja Nils Per Anders Hedman, psühhiaater Airi Värnik ja muinsuskaitsja Peep Pillak. Piirkonna esinumber on kirjanik Mihkel Mutt.

Lasnamäel kandideerivad teiste seas Memento Tallinna Ühenduse volikogu esinaine Anne Eenpalu, ajakirjanik ja endine Riigikogu liige Kalle Muuli, ooperilaulja ja kultuuritegelane Pille Lill, vehklemistreener Jevgeni Karavajev ning ettevõtja, endine rahandusminister Tõnis Palts. Piirkonna esinumber on Riigikogu liige Tarmo Kruusimäe.

Pirital kandideerivad teiste seas endine siseminister Lagle Parek, vandeadvokaat Madis Päts, diplomaat Tiit Matsulevitš, Pirita kogukonnaelu edendaja Lea Nilson ning arhitekt Toivo Kallas. Piirkonna esinumber on Riigikogu majanduskomisjoni aseesimees Sven Sester.

Põhja-Tallinna nimekirjas kandideerivad teiste seas kirurg Tiit Meren, kolonel Hannes Toomsalu, purjetaja ja ettevõtja Kalev Vapper, vabadusvõitleja Jüri Liim, ettevõtja Peeter Võsu ning endine riiklik lepitaja Henn Pärn. Piirkonna esinumber on endine rahvastikuminister Riina Solman.

Toimetaja: Barbara Oja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: