Kell 20 "UV faktor": kas valitsus juhib kriisi või valitseb juhtimiskriis?

Aina enam kõlab arvamusi, et koroonakriisi juhtimine ja haldamine on ebaõnnestunud: ühiskond – alates riigikontrolörist lõpetades Põlva kriisijuhtidega – on valitsuse tööga rahulolematu. ETV saade "UV faktor" uurib täna, kas valitsus ikkagi juhib kriisi või valitsebki juhtimiskriis.

Nõudlik aeg sunnib meid leidma uusi lahendusi – harrastusviroloogide kõrvale sünnib iga päev hulgaliselt hobipeaministreid, kes kõik teavad, kuidas peaks riiki valitsema. Kas meid painab juba pikemat aega juhtimiskriis või pidevalt muutuvas olukorras, soovides ühiskonda avatuna hoida, polekski saanud paremini? Kas valitsuse tegutsemine koroonakriisis on olnud sihitu rapsimine või hoopis nõtke juhtimine?

Saates annavad valitsusele juhtimisnõu teadusnõukoja liige, akadeemik Krista Fischer, akadeemik Jaak Aaviksoo, sihtasutuse Liberaalne Kodanik (Salk) juht Tarmo Jüristo ja perearst Diana Ingerainen.

Saate meeskond ootab vaatajate küsimusi ja mõtteid aadressil uvfaktor@err.ee või saate sotsiaalmeediakontodel.

"UV faktor" algab ETV-s teisipäeval kell 20.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: