Otse: sotsiaalkomisjon arutab Tallinna Haigla ja meditsiinikopterite küsimust

Riigikogu sotsiaalkomisjon kogunes esmaspäeval erakorralisele istungile, et arutada valitsuse otsust lõpetada Tallinna Haigla ja meditsiinikopterite projekti rahastamine.

Sotsiaalkomisjoni esimehe Siret Kotka (Keskerakond) sõnul on tegu oluliste projektidega, mille rahastamise lõpetamine tuli riigikogu liikmetele ootamatult. "Soovime saada selgitusi valitsuse otsuse ajenditest, aga kuulata ka linna- ja haiglajuhtide ülevaadet sellest, mida ettevalmistamisel olnud projektide rahastamise järsk lõpetamine endaga kaasa toob," ütles Kotka.

Komisjoni videoistungile on kutsutud sotsiaalkaitseminister Signe Riisalo tervise- ja tööministri ülesannetes, Lääne-Tallinna keskhaigla juhatuse esimees Arkadi Popov, Ida-Tallinna keskhaigla juhatuse esimees Tarmo Bakler, Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart, riigikontrolör Janar Holm ja riigikontrolli auditiosakonna peakontrolör Ines Metsalu-Nurminen.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: