NATO konverents toob Tallinna kesklinna liikluspiirangud

Liiklusele suletakse Rävala puiestee alates Kivisilla ristmikust kuni Liivalaia ristmikuni ja Liivalaia tänavale viiv suund.
Liiklusele suletakse Rävala puiestee alates Kivisilla ristmikust kuni Liivalaia ristmikuni ja Liivalaia tänavale viiv suund. Autor/allikas: Google maps

Nädalavahetusel Tallinnas toimuv NATO sõjalise komitee konverents, millest võtavad osa alliansi riikide kaitsevägede juhatajad, toob Liivalaia tänava ja Rävala puiestee ristmiku piirkonda reedest pühapäevani kestvad liikluspiirangud.

Reede hommikul kell 8 suletakse liikluseks Rävala puiestee alates Kivisilla ristmikust kuni Liivalaia ristmikuni. Liikluseks suletakse vaid Liivalaia tänavale viiv suund, Kivisilla tänava poole suunduv liiklus jääb avatuks. Liikluspiirang kestab pühapäeva õhtul 18-ni.

Tornimäe bussipeatus liigutatakse hotelli Radisson Collection ette. Ühissõidukeid ümber ei suunata ja liiklusgraafikut ei muudeta. Liikluskorralduse muudatusi tähistavad vastavad liiklusmärgid.

Samal tänavalõigul korraldatakse osaliselt ümber ka jalakäijate liikumine, mida tähistavad samuti liiklusmärgid. Ülekäigurajad nii Liivalaia kui ka Kivisilla tänava poolses otsas on jalakäijatele avatud.

Lisaks on liikluspiirangud kehtestatud ka Weizenbergi tänaval pühapäeval, 18. septembril ajavahemikul 8.00 kuni 15.30. Tänav on suletud alates Poska ja Weizenbergi ristist kuni Mäekalda ja Weizenbergi ristini. 

Liikluse paremaks reguleerimiseks ja korraldamiseks on ka seal piirkonnas väljas vastavad liiklusmärgid.

Võimalusel soovitatakse sõidukitel vältida liikumist nimetatud piirkondades ja aegadel, et vältida ummikute tekkimist.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: