Markus Järvi ja Varro Vooglaid kandideerivad EKRE nimekirjas

Markus Järvi (vasakul) ja Varro Vooglaid.
Markus Järvi (vasakul) ja Varro Vooglaid. Autor/allikas: EKRE

Sihtasutuse Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks (SAPTK) eestvedajad Markus Järvi ja Varro Vooglaid kandideerivad parteitute kandidaatidena Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) nimekirjas riigikokku.

"Ühelt poolt on meile SAPTK-i asutajate ja eestvedajatena oluline säilitada parteiline sõltumatus ja südametunnistuse vabadus, teiselt poolt tahame aga anda oma maksimaalse panuse EKRE edusse ja laiemalt sellesse, et Eesti poliitilisel maastikul leiaks aset tõsine konservatiivne pööre," ütlesid Järvi ja Vooglaid EKRE saadetud pressiteate vahendusel.

Järvi kandideerib Mustamäe ja Nõmme valimisringkonnas, Vooglaid Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine ringkonnas.

Mustamäe ja Nõmme ringkonnas kandideerib ka EKRE esimees Martin Helme.

Helme, kelle kutsel Järvi ja Vooglaid EKRE nimekirjas kandideerivad, ütles pressiteate vahendusel, et tal on erakonna valimisnimekirja tugevnemise üle väga hea meel.

"Mul isiklikult väga hea meel, et meil on õnnestunud veenda riigikokku kandideerima kahte inimest, kelle näol Eesti poliitika saab kahtlemata juurde väärikust, intellekti ja põhimõttekindlust – omadused, mida üheski erakonnas ega parlamendis kunagi liiga palju olla ei saa," ütles Helme.

"EKRE on kõige selgema ja kindlama maailmavaatelise alusega erakond Eestis üldse. Meie võitluses tugeva ja terve perekonna eest, vaba ja enesekindla rahvusriigi eest oleme SAPTK-i näol alati omanud head maailmavaatelist liitlast," lisas EKRE esimees.

Toimetaja: Mait Ots

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: