Tallinna transpordiameti juhataja Harjo: ma ei lahku konfliktiga

Foto: Aleksandr Guzhov / Tallinna Linnameedia

Tallinna transpordiameti kauaaegse juhataja Andres Harjo ootamatu ametist lahkumine ei ole seotud ühegi konflikti või rikkumisega, rääkis Harjo ise Vikerraadio hommikusaates.

"Tahan kummutada kolm asja," ütles Harjo. "Esiteks, kas mu lahkumine on seotud suurehitustega, mis on linlaste igapäevaelu pea peale pääranud või kas mul oli konflikt linna juhtkonnaga? Ei, ei ja ei."

Harjo lisas, et kolmas spekulatsioon, mille ta tagasi lükkab, on kahtlused mingites rikkumistes, mis võiksid tulevikus avalikuks saada. "Oma teada mul ei ole ühtegi luukeret kapis ega kirstus. Eks etteheiteid on olnud," ütles ta.

Harjo selgitas, et tema jaoks on pikka aega peetud ametist lahkumine mugavustsoonist välja astumine: Inimene oma sisetundest peab aru saama, mis hetkeni ta veel tööpostile sobib."

Harjo on olnud Tallinna transpordiameti juhataja 17 aastat. Ta alustas ametis 1989. aastal tavalise spetsialistina.

"Olen püüdnud enda ja teiste vastu aus olla ja mis kõige tähtsam - lugupidav," lisas Harjo.

Tallinna kesklinna liikluse umbe ajanud samaaegsete teeremontide kohta ütles Harjo, et seda võiks võrrelda nõukogudeaegse kortermaja renoveerimisega, mida oleks mugav teha korraga kõik elanikud mujale viies, aga see pole siiski reaalne.

"Ühelt poolt toimub linna arendamine ja teiselt poolt toimuvad liikumise kitsendamised, see on paratamatu," lisas Harjo. "Me oleme harjunud võibolla steriilsemas keskkkonnas elama."

Allikas: Vikerraadio

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: