Valitsuse esindajaks Ida-Virumaal saab Jaanus Purga

Jaanus Purga
Jaanus Purga Autor/allikas: SCANPIX/Raul Mee

Regionaalminister Madis Kallas nimetab Ida-Viru esindajaks VKG endise juhatuse liikme Jaanus Purga, kes alustab Jõhvis tööd 16. oktoobril.

Kallase sõnul rääkis Purga kasuks kõrge motiveeritus, põhjalikud teadmised ja mitmekülgsed kogemused, tugev ettevõtluse taust, selge nägemus piirkonna tulevikust ja lahendustele orienteeritus.

Valituks osutunud Purga tõdes, et lahendamist vajavaid muresid Ida-Virumaal jagub. "Ma olen Ida-Virumaalt palju saanud ja nüüd soovin ning tahan oma maakonnale tagasi anda," sõnas ta. "Usun maakonna võimesse kohanduda tulevate muutustega ja tulevikust on meil ainult võita."

Jaanus Purga on endine VKG juhatuse liige ning SA Rohetiiger üks asutajatest ja eestvedajatest.

Valitsuse piirkondliku esindaja institutsiooni loomise eesmärk on koalitsioonileppe järgi toetada Ida-Virumaa sotsiaalmajandusliku olukorra parandamist ning riigi kohaolu suurendamist maakonnas.

Ida-Virumaa esindaja leidmiseks välja kuulutatud avalikule konkursile esitas dokumendid 34 kandidaati. Lõplik valik tehti üheksa kandidaadi seast.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: