Kolm välisinvestorit lubavad Narvasse rajada üle 450 töökoha ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Kolm välisinvestorit rajavad Narva logistika- ja tööstusparki oma ettevõtte. Äriplaanid lubavad suuri investeeringuid ja sadu töökohti.
Narva logistika- ja tööstuspargis kavatsevad oma tootmist alustada kuus välisinvestorit. Neist kolme äriplaanid ja maaostu kavatsused on Ida-Virumaa tööstusalade arenduse sihtasutuse nõukogu heaks kiitnud. Sihtasutuse juhatuse liikme Teet Kuusmiku sõnul on konkreetsete lepingute vormistamine ja nende kolme ettevõtte nimede avalikustamine lähikuude küsimus, vahendasid ERRi raadiouudised.

Seni võib investorite kavatustest rääkida üldjoontes. Kuusmiku sõnul on tegemist ühe Saksa ja kahe Vene ettevõttega, neist üks on metalli- ning teine puidufirma. Kolmas firma kavatseb rajada logistikakeskuse.

"Nende ettevõtete baasil peaks äriplaani järgi kolme-nelja aasta jooksul investeeritama kokku ca 20 miljonit eurot ja need ettevõtted planeerivad luua kokku 465 uut töökohta," ütles Kuusmik.

Tema sõnul lähtusid firmad koha valikus piiri ja sadamate lähedusest.

Toimetaja: Sven Randlaid

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: