Viiol ei maksnud mullu riigile sentigi tagasi ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Kultuurkapitalilt 8,5 miljonit riisunud ja selle kasiinodes maha mänginud kultuurkapitali endine juht Avo Viiol maksis 2007. aastal tagasi 1655 krooni, 2008. aastal 3470 krooni, kuid mullu jäi tagasimakse summaks ümmargune null.
Enim panustas Viiol oma süü lunastamiseks vanglast vabanemisele järgnenud kahel aastal, kui temalt laekus kultuurkapitalile 16 274 krooni, 2006. aastal maksis ta riisutud rahast tagasi 992 krooni, kirjutas Õhtuleht

Eelmisel aastal ei leidnud ta kroonigi võla kustutamiseks, kuigi on krediidiinfo andmeil juhatuse liikmena tegev kahes ettevõttes - ehitusfirmas Lagena Grupp ja konsultatsioonifirmas Viru Äriteenindus.

Kohtuotsuse järgi on Viiolil kohustus maksta tagasi kogu summa. Kohtutäituri kontrollitavale pangaarvele peab alles jääma elatusmiinimum, mis tähendab, et vaatamata kahe firma juhtimisele elab Viiol väga vaeselt ega teeni sentigi üle miinimumi.

Toimetaja: Inga-Gretel Linkgreim

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: