Jõhvis avati logistika- ja äripark ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: ERR

Jõhvis avati täna logistika- ja äripark. Viie aasta eest asus sihtasutus Ida-Virumaa Tööstusalade Arendus arendama projekte Ida-Virumaale 4000 uue töökohta loomiseks.

Juba tegutsevas Narva logistika- ja tööstuspargis on tööl pool tuhat inimest. Jõhvi vastavatud parki oodatakse väiksemaid piirkondlikke tootmis- ja logistikaettevõtteid, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Tuleval aastal loodetakse jätkata töid Narva tööstuspargi teise etapiga ning Kohtla-Järve tööstuspargi ja Kiviõli ettevõtlusala rajamisega.

"Meil on infrastruktuur valmis: vesi, kanalisatsioon, gaas, teed, sidevõrgud, tänavavalgustus, elekter," rääkis sihtasutuse Ida-Virumaa Tööstusalade Arendus juhatuse liige Teet Kuusmik. "Tänase hetkeseisuga võime öelda, et Jõhvis meil on kaks ettevõtet juba kinnistud omandanud, nad on oodanud, millal me oma infrastruktuuri valmis teeme, ja hetkel peame läbirääkimisi kuue uue ettevõttega. Arvestades seda kliendiprofiili, keda me siia ootame, siis me loodame, et nelja-viie aasta jooksul saab Jõhvi endale uued 300-400 töökohta. Eesmärk on siin mõne aasta jooksul püsti panna äriinkubaatori hoone, kuhu koondada loomeinimesi ja IT-sektori inimesi."

Toimetaja: Heikki Aasaru

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: