Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Majanduskasvu töögrupi raporti avalikustamine lükkub edasi

Töörühm oma esimesel kohtumisel peaministri juures.
Töörühm oma esimesel kohtumisel peaministri juures. Autor/allikas: riigikantselei

Kuigi eelmise aasta novembris tööd alustanud peaministri majanduskasvu töörühm on raportiga valmis, lükkub selle esitlemine ja ettepanekute avalikustamine edasi.

Kolmapäeva keskpäevaks oli ette nähtud töörühma pressikonverents ning sellel pidi osalema ka peaminister Taavi Rõivas.

"Otsustasime koos majandusarengu töögrupi liikmetega raporti avalikustamise ja tutvustuse edasi lükata, sest ilmselgelt ei saaks praegu need ettepanekud nii palju tähelepanu, kui need vääriksid. Otsustame avalikustamise aja lähiajal," öeldi valitsuse kommunikatsioonibüroost ERR-ile.

Töörühma juht Erkki Raasuke sepembri keskpaigas veel konkreetsetest ettepanekutest rääkida ei soovinud, ent üks teema, mille kallal töörühm pead murdis, on juhtimiskvaliteedi tõstmine.

Eelmise aasta 10. novembril alustas peaminister Taavi Rõivase kutsel tööd eri majandusvaldkondades edukatest ekspertidest koosnev töörühm, kelle esmane ülesanne on sõnastada majanduskasvu kiirendamise võimalused.

Töögrupi liikmed on Erkki Raasuke, Ardo Hansson, Ruth Oltjer, Margit Härma, Taavi Veskimägi, Urmas Varblane, Seth Lackmann, Rain Rannu, Maris Lauri, Väino Kaldoja. Samuti osalevad töögrupis Riigikantselei strateegiabüroo ja peaministri nõunikud.

Toimetaja: Priit Luts

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: