Lasnamäel tapetud kodutu kaaslased kahtlustavad noortekampa

Foto: Siim Lõvi /ERR

Väidetavalt lõbustasid Lasnamäe noortekambad end kodutute kiusamise, peksmise ja süütamisega, teatab ETV+ venekeelne uuriva ajakirjanduse saade "Insight".

Saadelõiku tutvustanud "Pealtnägija" märkis, et Lasnamäel, Laagna ja Raju tee ristmiku lähistel pesitsevaid kodutud  mehed väidavad, et neid kiusavad süsteemselt ja halastamatult naabruskonna majadest pärit alaealiste kambad. 

Kuni 12. märtsi hilisõhtul leitakse oma asemelt surnuks torgatud 52-aastane Sergei ehk sama mees, kes rääkis, et ei tea, kas elab uue päevani. Siseministeerium teatab lakooniliselt: "Pühapäeva hilisõhtul leiti mahajäetud majast 52-aastase mehe surnukeha. Kõigi märkide järgi suri mees vägivaldset surma."

Tapetud mehe kaaslaste Valeri ja Ahto jutu järgi on süüdlased lähedal asuvate sotsiaalmajade noored. Politsei seda ei kinnita, selgitades, et uurimine on alles pooleli.

"Mida kodutud veel rääkisid ja kuidas kunstniku abiga joonistati kodutute jutu järgi pilt väidetavast peksjast ning mõrvarist ja milliseid see pöördeid lugu võtab¸ saab pikemalt vaadata juba homme kell 20.30 ETV+ kanalil," lõpetas "Pealtnägija" saatelõigu tutvustamise.

Toimetaja: Indrek Kuus

Allikas: ERR

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: