Tallinna Sadam avas uuenenud sisekujundusega A-terminali saali

Tallinna Sadam avas vabariigi juubelisünnipäeva eel uuenenud sisekujundusega A-terminali saabumiste saali.

Vanasadama reisiterminalid teenindavad aastas üle kümne miljoni reisija, kellest kolmandik saabub A-terminali kaudu.

„Soovisime uue sisekujunduslahendusega anda Eesti suurimale esindus- ja turismiväravale kaasaegse ja hubase väljanägemise,“ selgitas Tallinna Sadama juhatuse esimees Valdo Kalm.

A-terminali saabumiste saali sisekujunduslahendus lähtub Eesti looduse temaatikast, mis on kombineeritud tänapäevast moodsate elementidega.

Ruumi alumine osa on dünaamiline lugu Tallinnast ja Eestist, mille annavad edasi sümboolsed kujud. Raekoda, ilves, jaht, teletorn, kadakad, suitsupääsuke, rabalaukad, vanalinna kivisillutis ja muud lihtsad sümbolid, mis järgnevad üksteisele ja annavad saabujale võimaluse leida talle juba tuttavaid või just vastupidi – uudishimu äratavaid sümboleid.

Sümbolid on valgustatud pidevalt liikuva ja muutuva valgusega, mis lülitub vaheldumisi sisse ja välja ning muudab värvi, tuues esile erinevaid kujusid ja luues intrigeeriva dünaamika.

Sisekujunduslahenduse töötas välja BrandEleven ja remonttööd viisid suures osas läbi Tallinna sadama hooldusosakonna töötajad.

Terminali kaudu saabuvad Viking Line, Eckerö Line ja Moby SPL reisijad.

Toimetaja: Priit Luts

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: