Reformierakondlane Remo Holsmer lahkub riigikogust

Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Reformierakondlane Remo Holsmer lahkub riigikogust ja asub tööle Cramo Estonia AS-i juhatuse liikme ja arendusdirektorina.

"Pööran oma tööalases elus uue peatüki ja jään pöialt hoidma, et Kaja Kallase meeskond ja Reformierakonna ideed võidaksid järgmised valimised," lisas Holsmer.

"Väikese riigi puhul on oluline, et inimesed jagaksid oma töökogemusi laiapõhjaliselt kogu riigis. Me vajame poliitikute kogemust erasektoris ja erasektori kogemust poliitikas," ütles Reformierakonna esimees Kaja Kallas. “Mul on ühelt poolt hea meel, et Remo alustab sellisel vastutusrikkal ametikohal erasektoris, aga teisalt ka kurb, sest Riigikogust lahkub tugev meeskonnamängija. Soovin Remole edu seoses uue väljakutsega."

Uude ametisse asub Holsmer mai teises pooles. Cramo Estonia on osa Cramo Grupist, mis on Euroopa viie suurima ehitusseadmete rendiettevõtte seas ning mille aktsiad on noteeritud Helsingi börsil.

Holsmer oli riigikogu eelmises koosseisus Reformierakonna fraktsiooni aseesimees. 2015. aasta riigikogu valimiste järgselt oli ta rahanduskomisjoni esimees, hetkel on ta rahanduskomisjoni aseesimees. 7. maist tuleb Holsmeri asemele riigikogu Reformierakonna fraktsiooni Peep Aru.

Toimetaja: Indrek Kuus

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: