Lääne-Venemaal algas suurõppus

Õppus Venemaal, arhiivifoto.
Õppus Venemaal, arhiivifoto. Autor/allikas: Sputnik/Scanpix

Rohkem kui 30 000 Lääne sõjaväeringkonna sõjaväelast, raketikompleksid Iskander ja S-400 kaasati massihävitusrelva eest kaitsmise õppusesse, edastas Lääne sõjaväeringkond.

"Kolmapäeval algas Lääne sõjaväeringkonna ja Balti laevastiku üksustes maasihävitusrelva eest kaitsmise õppus, millesse on kaasatud rohkem kui 30 000 sõjaväelast ja  5000 sõja- ja eritehnikaühikut," öeldi pressiteenistusest.

"Lennuväljadel ja määratud piirkondades on üles seatud eritöötluspunktid, kuhu tuuakse tingliku tuuma-, bio- või keemiarünnaku tagajärgede likvideerimiseks õhujõudude, motoloaskur-, tanki-, raketi-, õhutõrje ja suurtükiallüksused, sh laskeseadmed, Iskander-M-i ja S-400 raketikompleksite veo ja laadimisseadmed," märkis pressiteenistus.

Teenistus selgitas, et tuuma-, bio- või keemiakaitseüksused viisid läbi maastikuluure ja tuvastasid kasutatud relva tüübi, neutraliseerisid nakkuskolded ja asusid keskkonda ja sõjatehnikat kahjutuks tegema.

Toimetaja: Laur Viirand

Allikas: BNS

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: