Kiviõli motofestivali külastasid tuhanded inimesed ({{commentsTotal}})

Foto: Sergei Stepanov

Nädalavahetusel Kiviõlis 11. korda toimunud motofestivali korraldajad lubavad võistlust läbi viia seni, kuni Eestil on külgvankriga mootorrataste maailmameistrivõistlustel välja panna heal tasemel sõitjaid.

Kiviõli tuhamäe jalamil on külgvankriga mootorrataste maailmameistrivõistluste ja quadide Euroopa meistrivõistluste etappi korraldatud alates 2008. aastast. Ühe peakorraldaja Madis Oldi sõnul on motofestivali eesmärk tuua tipptasemel võistlus Eesti pealtvaatajatele koju kätte, sest kõigil ei ole võimalik kaugele reisida.

 

Pealtvaatajad olid motosündmusega rahul. "Mina olen igal aastal siin osalenud ja näinud, kuidas üritus arenenud on. Vägev, et nii suurt üritust korraldatakse, jõudu korraldajatele, et neil oleks jaksu samas vaimus jätkata," ütles Ida-Virumaa motoentusiast Riho Keerme.

 

Läti motofänn Anda Legzdina sõnul on keskuse areng silmaga näha. "Teisel pool mäekülge asub uus perepark. Iga aastaga, mis ma siin käinud olen, on asi muutunud aina kaunimaks ja rohkem võimalusi pakkuvaks," sõnas lätlane.

Esialgsetel hinnangutel külastas nädalavahetusel Kiviõli motofestivali üle nelja tuhande inimese.

 Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: