Erakondade suvepäevad - pidu saunas ja seikluspargis, NÖEP-i ja Fixi saatel ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Sotsiaaldemokraatlikud suvepäevad.
Sotsiaaldemokraatlikud suvepäevad. Autor/allikas: SDE Facebooki leht

Enne õhtut viktoriin, sport, laululahing, saun, karaoke, sekka ka veidi poliitikajuttu. Õhtust hiliste öötundideni jalakeerutuseks ansamblid Fix, NÖEP, Münt ja Antsud ning muidugi ka disko. Nii lõõgastuvad ja peavad Eesti erakonnad tänavu oma suvepäevi ning koguvad jõudu eelseisvaks halastamatuks valimiskampaaniaks.

Sotsid

Parlamendiparteidest teevad suvepäevadega otsa lahti sotsiaaldemokraadid, kes peavad need maha juba sel nädalavahetusel Lääne-Virumaal Lammasmäe puhkekeskuses. Sotside suvepäevad on sel korral sauna teemal. Need, kes ei taha õhtut saunas veeta, saavad osaleda piirkondadevahelisel karaokevõistlusel või keerutada jalga ansambli Münt repertuaari ning sellele järgneva disko saatel. Sotside öörahu peaks saabuma kell 4.

EKRE

EKRE suvepäevad toimuvad 4. ja 5. augustil Põlvamaal Valgemetsa Puhkekülas. Kavas on sportlikud mängud nii suurtele kui ka väikestele, loengud-arutelud poliitilistel teemadel, viktoriin jpm. Üles astub ansambel Fix, mille asutajaliige on EKRE esimees Mart Helme ja mille solist Viljo Tamm on selle aasta veebruarist erakonna liige.

Reformierakond

Reformierakond korraldab oma suvepäevad 18. augustil Tartu Seikluspargis. Päev läbi leidub tegevusi suurtele ja väikestele, vaimu teritab Suveakadeemia programm. Oravapartei muusika eest hoolitseb õhtupoolikul NÖEP ning üllatusartistid. Une-Mati peaks külastama oravaid ametlikult südaööl.

Vabaerakond

Vabaerakonna suvepäevad kannavad nime Karikakramängud ning toimuvad 18. ja 19. augustil Peipsi ääres Kauksi Puhkekülas. Toimuvad erinevad lõõgastavad, mängulised ja sportlikud tegevused, sekka aetakse ka kübeke poliitikajuttu. Muuhulgas korraldatakse laululahing ja selgitatakse kepsakaim tantsupaar. Bänd (esineja on veel täpsustamisel) mängib südaööni, edasi kuni hommikuni teeb diskot DJ Kollom.

Isamaa

Isamaa suvepäevad koosnevad tänavu kahest osast: 18. augustil Viljandimaal Vaibla Puhkekeskuses toimub isamaaline päev, kus toimuvad erinevad töötoad, mini tantsupidu, ühislaulmine, ministrite tund, mälumäng. Esineb ansambel Antsud. Pühapäeval, 19. augustil tähistab erakond pidulikult aga Pilistveres 30 aasta möödumist ERSP asutamisest.

Keskerakond

Keskerakond peab erakonna suvepäevi 25.-26. augustini Nelijärve Puhkekeskuses. Suvepäevalised saavad osa võtta erinevatest füüsilist ja vaimu proovile panevatest seltskondlikest mängudest ning sekka aetakse poliitikajuttu. Õhtuse peomeeleolu tekitab ning vilkuritest ja mersudest kaasa laulma paneb ansambel "Meie Mees".

Toimetaja: Indrek Kuus

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: