Parteid meelitavad Evelin Ilvest kandideerima

Evelin Ilves.
Evelin Ilves. Autor/allikas: ERR (Ülo Josing)

Mitmed erakonnad on teinud Evelin Ilvesele ettepaneku kandideerida eelseisvatel riigikogu valimistel nende ridades. Ilvese sõnul ei ole ta ühelegi erakonnale veel jah-sõna öelnud, kuid oma otsuse võimaliku kandideerimise kohta teeb ta juba septembrikuu jooksul.

ERR-ile teadaolevalt on Sotsiaaldemokraatlik Erakond kutsunud Ilvest oma ridades kandideerima. Sotsidega on viimasel ajal liitunud teiste seas Marina Kaljurand ja Andrus Vaarik.

"Kas mind on erakondades kandideerima kutsutud? Tõsi. Kas ma olen sellele mõelnud? Tõsi. Aga ma ei ole kellegagi veel kokku leppinud. See on üks mõttepoeg praegu," ütles Ilves ERR-ile.

"Kutsujad on kõik peale EKRE. Kõige põhjalikumalt võttis mind ette Keskerakond. Eks ma pean tõsiselt mõtlema. Kindel on see, et augustikuu lõpuni tegelen ma kohviku ja restoraniga. Ma arvan, et septembris teen otsuse, kas kandideerida või mitte," sõnas Ilves.

Endine esileedi Evelin Ilves elab Hiiumaal, kus peab restorani Roog ning Padriku kohvikut ja poodi.

Toimetaja: ERR

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: