Aasta suhtekorraldaja on maailmakoristuspäeva meeskond

Eva Truuverk ja Kadi Kenk.
Eva Truuverk ja Kadi Kenk. Autor/allikas: Oleg Harchenko

Eesti Kommunikatsioonijuhtide Liit valis aasta suhtekorraldajaks maailmakoristuspäeva meeskonna, kelle tõhusa kommunikatsiooni toel moodustus seni teada suurim vabatahtlike võrgustik - 17,8 miljonit inimest 157 riigis.

Maailmakoristuspäeva meeskonna nimel auhinda vastu võttes ütlesid Eva Truuverk ja Kadi Kenk, et aktsiooni eesmärk oli muuta inimeste suhtumist ja keskkonnaalast teadlikkust. Et inimesed maailmas õpiksid prügi märkama ning et nad mõistaksid, kui suur on prügiprobleem maailmas.

Ühtlasi pandi 2018. aastal toimunud esimese maailmakoristuspäevaga alus uuele traditsioonile. Jaanuaris otsustati, et järgmine maailmakoristuspäev toimub 21. septembril Kosovos ning Eestile jääb korraldajariiki abistav roll.

Aasta suhtekorraldaja tiitlit anti välja üheksandat korda. Esimest korda anti see välja 2010. aastal ja siis sai tiitli Ingvar Bärenklau Eesti euroteavituse projekti vedamise eest.

Toimetaja: ERR

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: