Reius põrkasid kokku liinibuss ja sõiduauto

Politsei
Politsei Autor/allikas: Anna Aureilia Minev/ERR

Pärnust kümmekond kilomeetrit Tallinna pool asuvas Reius põrkasid pühapäeva pärastlõunal kokku liinibuss ja sõiduauto.

Õnnetus juhtus kella 16.25 paiku Tallinna-Pärnu maantee 141. kilomeetril. Kuna liiklus on mõlemas suunas takistatud, reguleerib liiklust politsei, vahendas Pärnu Postimees.

"Sõiduautos oli kokku neli inimest, neist kolme tervislik seisund vajab meedikute poolt täiendavat ülevaatust. Praegu teadaolevalt bussijuht ega reisijad viga ei saanud. Liiklus on kohapeal häiritud," rääkis PPA pressiesindaja Kerly Virk.

Esialgsetel andmetel liikus liinibuss peateel, kui põrkas kokku paremal pool kiirendusrajal liikunud Volvoga. Volvos sõitnud neljast inimesest viis kiirabi kolm inimest täiendavasse tervisekontrolli, sealhulgas ka Volvot juhtinud mehe. Bussijuht ja bussis sõitnud 45 reisijat viga ei saanud.

Politsei selgitas, et bussijuht oli kaine ja kehtivate lubadega. Volvo juhi ütlused võetakse menetluse käigus ning tema kainus selgub haiglas läbiviidavas kontrollis. Avariipolitseinik märkis, et õnnetuse üksikasjad on veel ebaselged ning avarii täpne põhjus püütakse kindlaks teha edasise menetluse käigus.

"Tasub siiski igal sõidumeetril meeles pidada, et tõsisemate tagajärgede vältimiseks peab sõidukijuhtide kogu tähelepanu olema liikluses toimuval, sõidukiirus lubatu piires ning turvavöö kogu sõidu vältel peal. Need on vaid mõned tähelepanekud selleks, et ootamatus liiklusolukorras end ja kaasreisijaid raskematest tagajärgedest säästa," ütles politseinik.

Toimetaja: Laur Viirand

Allikas: BNS

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: