Maxima tahab suveks tööle palgata 350 noort

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Maximas kauplus. Autor/allikas: Merilin Pärli/ERR

Maxima ootab aprillis ja mais sooviavaldusi vähemalt 15-aastastelt noortelt, kes tahavad suvel jaeketi kauplustes töötada.

"Eelseisvaks suveks ootame üle Eesti meie meeskonnaga liituma vähemalt 350 noort vanuses 15 kuni 24. Koolinoor saab oma raha teenida talle sobiva kokkulepitud graafiku alusel mõnes kodulähedases või ka turismipiirkonnas asuvas kaupluses," ütles Maxima Eesti personalidirektor Lea Kimber.

Noortele antakse nii vajalik tööriietus kui tagatakse kohapealne toitlustus.

Kimberi sõnul on juba traditsiooniks muutunud kampaaniaga. "Valdav osa vaheajaks tööle tulnud noortest on jäänud Maxima meeskonna liikmeteks ja jätkavad jaeketis oma karjääri," lisas ta. "Kõrgelt on hinnatud meeskonnatöö oskuste omandamine, suhtlemine, võõrkeelte praktiseerimise võimalus, mida turismipiirkonnas olevas kaupluses saab rohkelt kogeda ning loomulikult paindlik tööaeg."

Oma eelistustest töötamise koha ja aja osas peaksid ametikogemusest huvitatud noored teada andma jaeketi personaliosakonnale aprilli ja maikuu vältel.

Käesoleval aastal täitub Maximal 15. tegevusaasta Eestis. Ketti kuulub 80 kauplust. Kõigis Maxima Eesti ettevõtetes töötab ligikaudu 3700 inimest.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: