Haridus- ja teadusministeerium saab uued asekantslerid ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Kristi Vinter
Kristi Vinter Autor/allikas: Elena Vareiko

Haridus- ja teadusministeeriumi uuteks asekantsleriteks saavad Kristi Vinter-Nemvalts, Robert Lippin ning Pärt-Eo Rannap.

Üldharidus-, keele- ja noortepoliitika asekantsleriks saab Kristi Vinter-Nemvalts, kes omab doktorikraadi kasvatusteaduste valdkonnas ning on pikka aega töötanud Tallinna Ülikoolis õppejõuna ning juhtinud Pedagoogilist Seminari, Kasvatusteaduste ja Haridusteaduste Instituute.

Kutse- ja täiskasvanuhariduse ning koolivõrgu asekantsler Robert Lippinil on magistrikraad nii õigusteaduses kui ka ärijuhtimises. Ta on juhtinud Saue gümnaasiumit, olnud SA Innove juhatuse liige ning juhtinud Riikliku Eksami ja Kvalifikatsioonikeskust, samuti töötanud kaitseministeeriumis ning haridus- ja teadusministeeriumis.

Planeerimise ja halduse asekantsler Pärt-Eo Rannapil on magistrikraadile vastav kvalifikatsioon haldusjuhtimise erialal. Varem on ta töötanud välisministeeriumis, rahandusministeeriumis ning haridus- ja teadusministeeriumis.

Avaliku konkursi edukalt läbinud asekantslerid asuvad tööle augustist ning nende teenistustähtaeg on viis aastat.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: