Laagna teel hakkavad kolmapäevast kehtima märkimisväärsed liikluspiirangud

{{1562657280000 | amCalendar}}
Foto: Siim Lõvi /ERR

Režissöör Christopher Nolani filmi "Tenet" võtted algavad Laagna teel kolmapäeval ning lõppevad 21. juulil. Selle tosina päeva jooksul jooksul tuleb ette liikluse peatamisi Laagna teel.

Filmivõtete ajal jääb tavaliiklus Laagna kanalis avatuks esmaspäeviti ja teisipäeviti ehk 15. ja 16. juulil.

Lasnamäele suunduv teepool on suletud 10.–14. juulil ja 17.–21. juulil.

Kesklinna sõidusuunal saab tööpäeva hommikuti kuni kella 10.00-ni kesklinna. Kell 10.00 kuni 15.30 on Laagna tee sel suunal suletud.

Kesklinna sõidusuund muudetakse Lasnamäele suunduvaks sõidusuunaks ning avatakse linnast väljumiseks kell 15.30 10.–12. juulil ja 17.–19. juulil.

Nädalavahetustel, 13.–14. juulil ja 20.–21. juulil, on Laagna tee sõidukitele täiesti suletud.

Laagna teed ületavad sillad on avatud, väljaarvatud sulgemised kuni viieks minutiks ohutuse tagamiseks (kui toimuvad õhusõidukite madallennud).

Ühistransport filmivõtete ajal

Muudatused puudutavad kokku üheteistkümne bussiliini marsruuti ja sõidugraafikuid vahemikus 10-21. juulil, teatas Tallinna Linnatranspordi AS.

Kõige tähelepanelikumad peavad olema inimesed, kes kasutavad bussiliine 53, 56, 67 ja 68, sest nendel liinidel on kõige rohkem muudatusi hommikustel tipptundidel, nädalavahetustel kui ka pärastlõunastel aegadel. Samuti puudutavad muudatused bussiliine 7, 13, 31, 49, 51, 54 ja 58.

Laagna tee sulgemisega suunatakse enamik bussiliine sõitma Laagna tee asemel ajutiselt Punase tänava kaudu.

Kõige täpsema info uute kellaaegade ja marsruutide kohta leiavad sõitjad kodulehelt transport.tallinn.ee.

Samalt veebilehelt leiab ka bussiliinide ajutiste marsruutide joonised kaardilt ja näeb ühistranspordi sõidukite paiknemist tänavatel reaalajas. Sõidukite asukoha reaalajas nägemiseks tuleb valida endale sobiv bussiliin ja valida graafikute kohalt "Näita kaarti" ning peatustele lisaks aktiveerida ka sõidukite kuvamise võimalus ("Näita sõidukeid").

 "Kuigi kõik bussiliinid töötavad, on bussiliikluses Laagna tee läheduses suured ümberkorraldused, mistõttu palume sõitjatel tutvuda muudetud marsruutide ja sõidugraafikutega enne sõitude planeerimist ning võimalusel varuda sihtpunkti jõudmiseks aega," ütles Tallinna Linnatranspordi AS-i bussiliiklusteenistuse juht Meelis Tartu.

Laagna tee piirangud filmivõtete ajal. Autor/allikas: Tallinna LV

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: