Spaad remontinud Kalevi Veekeskus kaotas käivet, ent vähendas kahjumit

Remonditud Kalev SPA
Remonditud Kalev SPA Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Kalev Spad opereeriva OÜ Kalevi Veekeskus käive kahanes mullu 45 protsenti 1,9 miljonile eurole, ettevõtte puhaskahjum kahanes aga tunamulluselt 1,06 miljonilt eurolt 847 700 eurole.

2018. aastal tegeles ettevõte Kalev Spa ulatusliku rekonstrueerimisega. Tööd lõppesid tänavu kevadel ja veekeskus avati klientidele taas aprillikuu alguses.

Rekonstrueerimistööde eelarve oli kokku 12,3 miljonit eurot, millest mullu investeeriti 9,3 miljonit eurot, selgus Kalevi Veekeskuse majandusaasta aruandest.

Tööde tulemusena uuenes veekeskus täielikult, suurenes hotellitubade arv 19 protsenti 119 toani, restoran sai juurdeehituse ning märgatavalt paranes hoone kasutamise efektiivsus.

Tänavu on ettevõtte peamiseks eesmärgiks pärast rekonstrueerimise lõppemist võimalikult kiiresti kõigi koostööpartneritega lepinguliste suhete taastamine, uute toodete ja teenuste turule toomine ning müügitegevuse täisvõimsuse saavutamine.

Ettevõttes töötas möödunud aastal 76 inimest, kelle palgakulu oli 925 700 eurot. Aasta varem oli 100 töötaja palgakulu kokku 1,37 miljonit eurot. Mullu maksti nõukogu ja juhatuse liikmetele brutotöötasudena kokku 54 300 eurot.

OÜ Kalevi Veekeskus peamisteks tegevusaladeks on hotelli ja veekeskuse teenused ning sellega seotud lisateenused. Ettevõtte omanikud on Jaan Manitskile kuuluv Grenster OÜ ja Eesti Spordiselts Kalev MTÜ.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: