Peaminister väisab teisipäeval Keri saart ja Rakveret

Jüri Ratas maailmakoristuspäeval
Jüri Ratas maailmakoristuspäeval Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Teisipäeval suundub peaminister Jüri Ratas varem planeeritud ringsõidule, mis algab Keri saarelt ja jätkub pärastlõunal Rakveres.

Viimsi vallale kuuluval väiksel saarel tutvub Ratas sealse tuletorniga ja kohtub saart haldava MTÜ Keri Selts liikmetega. Valitsus on otsustanud toetada kriitilises seisus tuletorni rekonstrueerimist 2,12 miljoni euroga sihtotstarbelisest reservist, kuna tegu on mereohutuse ja kultuuriväärtuse seisukohalt olulise objektiga.

Rakveres kohtub peaminister linnajuhtide ning -elanikega. Kavas on koosolek Rakvere linnavalitsuses ning gümnaasiumi ja sotsiaalkeskuse külastused. Geoloogiateenistuse Rakvere büroos räägitakse Eesti maavarade uuringutest ja nende perspektiivsusest.

Rahandusminister Martin Helme on samal ajal väljasõidul Lääne- ja Ida-Virumaal: külastab Narva piiripunkti, Eesti Energia Auvere elektrijaama ning Kundas asuvat Estonian Cell haavapuitmassi tehast.

Allikas: BNS, ERR

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: