ERR Moskvas: Venemaal kinnitati kaks koroonaviiruse juhtu

Venemaal on kinnitatud kaks koroonaviiruse juhtu. Valitsus kinnitab, et on valmis uue viiruse levikut ohjama. Moskvas jäetakse ära avalikke üritusi, samas Moskva elanikud uut viirust eriti ei karda.

Moskvas 30 aastat tagasi uksed avanud McDonaldsi restoran jättis koroonaviiruse hirmus ära oma juubeliürituse, kus plaanis müüa burgereid sama hinnaga nagu avamispäeval.

Moskvalased ütlesid "Aktuaalsele kaamerale" antud kommentaarides, et nad viirust eriti ei karda ning rõhutasid hügieenist kinnipidamise vajalikkust.

Nakkusuuringute keskuse juhtivteadur Nikolai Malõšev õpetas, et haigustunnustega inimestest saab eemale hoida ning ise aevastades tuleks teha seda küünarnuki siseküljele.

Reedel teatas Venemaa tervishoiuministeerium, et Siberis tehti kindlaks kaks haigusjuhtumit. Haigestusid kaks Hiina kodadanikku. Eile otsustas valitsus sulgeda maismaapiiri Hiinaga. Raudteeühendust aga kinni ei pandud.

Toimetaja: Aleksander Krjukov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: