Postimehe uudistetoimetuse juht lahkub ametist

Urmas Jaagant.
Urmas Jaagant. Autor/allikas: ERR

Postimehe uudistetoimetuse juht Urmas Jaagant ja veel kaks ajakirjanikku lahkuvad ametist, samal ajal taasliitub toimetusega Marti Aavik.

"Jah, see vastab tõele," ütles Jaagant neljapäeval ERR-ile. Samas ta ei soovinud lahkumise põhjusi ega muid asjaolusid avada.

Jaagant ütles, et tal ei ole veel uut töökohta, kuhu Postimehest lahkumise järel asuda. Jaagant sai Postimehe uudistetoimetuse juhiks pärast seda, kui mullu suve lõpul lahkus valitsuse kommunikatsioonibüroosse varem seda ametit pidanud Liis Velsker.

Jaaganti kohusetäitjana hakkab uudiseid juhtima Georgi Beltadze. Delfi andmetel on Jaaganti vallandamise tõttu lahkumisavalduse esitanud ka ajakirjanik Ege Tamm.

Lisaks Jaagantile ja Tammele lahkus Postimehest ka kogenud spordiajakirjanik Andres Vaher, kes tõi sotsiaalmeedias lahkumise põhjendusena välja põhimõttelised erimeelsused sporditoimetuse juhataja Martten Kaldveega.

Samas teatas Postimees, et lehega taasliitus Marti Aavik, kellest saab üks kolmest peatoimetaja asetäitjast.

Mitu kuud ilma peatoimetajana töötanud Postimehe juhiks sai eelmisel nädalal Mart Raudsaar.

Toimetaja: Mait Ots

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: