BFM-i uueks direktoriks valiti Birgit Vilgats

Birgit Vilgats
Birgit Vilgats Autor/allikas: TLÜ/BFM

Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudi direktoriks valiti instituudi senine õppejuht Birgit Vilgats.

Vilgatsi vastaskandidaat oli Ülo Pikkov. ERR-ile teadaolevalt võitis Vilgats häältega 15-14. BFM-i senine direktor Katrin Saks enam sellele kohale ei kandideerinud.

1. septembrist direktorina tööle asuva Vilgatsi hinnangul on loovus/loomingulisus 21. sajandi üks kõige olulisemaid oskusi ja BFM-il ehk Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudil on kohustus olla selle eestvedaja.

"BFM peab jätkuvalt olema inspireeriv töökeskkond oma valdkonna tunnustatud professionaalidele, samuti koht, kus olulised arutelud alguse saavad," lausus Vilgats. "See eeldab süsteemset koostööd erialaliitude ja esindusorganisatsioonidega, valdkonna ettevõtjate, tööandjate, üliõpilaste, vilistlaste ning teiste partneritega."

Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituut (BFM) on audiovisuaalse valdkonna teadmise ja kogemuse kompetentsikeskus. BFM-is on võimalik õppida bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppes, nii eesti kui ka inglise keeles.

Toimetaja: Urmet Kook

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: